Hakkımızda

Şehre bir de buradan bakın…

 

Gelin, en etkili ve en kalabalık lokasyonlarda bulunan reklam alanlarımızdan izleyin şehri… Her gün yüzbinlerce araç ve insan, sizi, potansiyel müşterilerinizle buluşturan mecralarımızın önünden geçiyor. Hedef kitleniz markanızla durmaksızın göz göze geliyor, ürünlerinizi tanıyor, mesajlarınıza dikkat kesiliyor. Markanız açıkhavada, en doğru lokasyonda, en doğru mesajla, en hızlı şekilde hedef kitlesiyle buluşuyor. Şehirlerin en yoğun ve en değerli lokasyonlarında bulunan, etkisiyle ve lokasyonuyla mükemmel reklam alanlarımızla, tüm Türkiye’ye yayılan reklam duvarlarımız ve panolarımızla markanızı görünür kılıyor; reklam mecralarını, en uygun fiyatlarla sunarak, markanız için yaratıcı ve ölçülebilir reklam çözümleri üretiyoruz.

Alsancak’tan, Mavişehir’e, Adnan Menderes Havalimanı’ndan, Bayraklı Altınyol’a, Çankaya’ya, Çeşme’ye kadar başta İzmir olmak üzere, Bodrum, Aydın, Kuşadası, Didim, Manisa, Balıkesir, Afyon, Denizli, Antalya, Bursa, Uşak ve Çanakkale’nin en gözde noktalarında bizim Duvarlarımız, LED Ekranlarımız, Megaboard’larımız, Totemlerimiz var.

İsterseniz, markanıza değer katacak duvarlarımızı en uygun bütçelerle kullanabilir; dilerseniz baskı ve montaj maliyetine girmeden LED Ekranlarımızda yerinizi alabilir ya da hedef kitlenizi en kolay yakalayacağınız noktalardaki reklam panolarımızla potansiyel müşterilerinizle buluşabilir ve açık havanın gücünü yaşayabilirsiniz.

 

Gelin, bir de buradan bakın! Tüm şehrin gözünün üzerinizde olduğunu göreceksiniz.